Program pro samoživitele

Balíčky jen za 1 Kč

Pravidelně vkládáme balíčky s oblečením či potřebami, určené pro nenáročné maminky za symbolickou korunu.

Sleva 50% na zboží

Darované zboží, které nám do Kolotočíku darují (a není ho zrovna málo), si budete moci koupit za polovinu.

Spolupracujeme s vámi

Můžete využít výkupu nebo sdílení zboží do půjčovny. My vám za to dáme kredity na nákup či půjčování.

Vánoční přání

Co si děti budou přát od Ježíška pod stromeček, my se budeme snažit poskytnout.

Narozeninový dárek

Dětem poskytneme dárek k narozeninám, pokud vám na něj nezbydou finance.

Patron dětí

Zažádáte-li si o příspěvek v charitativním projektu Patron dětí, přispějeme vám přednostně!

Kdo může žádat o členství?

Maminky nebo i tatínkové s malými příjmy, kteří se dostali do nepříznivé životní situace a jsou na zabezpečení dětí sami. Nejedná se o jednorázovou pomoc, ale chceme ulehčit situaci po celou dobu, co se budete v tíživé situaci nacházet.

Jak získat členství v programu?

Aby jste mohli být členem, musíte se nejdříve zaregistrovat, pokud ještě účet nemáte. Poté vyplňte žádost o zařazení do programu a čekejte na schválení. Po schválení budete zařazeni do programu a můžete využívat veškeré výhody. Schvalovací proces opakujeme každý rok.

Jaké výhody budu mít?

Zařazením do programu budete moci koupit balíčky pro nenáročné maminky pouze za symbolickou 1 Kč. Vždy, když budeme balíčky vkládat do obchodu, dáme vám o tom vědět e-mailem. 

Přijímáme hodně darovaného zboží, z jehož prodeje odvádíme výtěžek na pomoc dětí v nouzi z charitativního programu Patron dětí. Rádi bychom podpořili i vás, proto budete mít po přihlášení automaticky slevu 50% na všechno darované zboží.

Když vaše děti z něčeho vyrostou, nebo už si s něčím přestanou hrát, můžete využít spolupráci ve formě výkupu zboží nebo sdílení do půjčovny. My vám za to do vašeho účtu vyplatíme kredity, za které můžete u nás nakoupit či využít půjčovnu.

Pokud vám nezbydou finance na Vánoční dárky pro vaše děti, bylo by smutné, kdyby pod stromečkem nic nebylo. Můžete všechny své děti přihlásit do Vánočního přání, kde si děti budou moci od Ježíška něco přát. My se budeme snažit přání zajistit.

I narozeniny by byly smutné bez dárečku. Jednou ročně tak můžete žádat i o hmotný narozeninový dárek.

Pokud budete potřebovat něco, na co my jsme krátcí, můžete si zažádat na Patron dětí (např. zakoupení potravin, zaplacení obědů ve škole, zakoupení postele, či hygienických potřeb apod.). Pro členy našeho programu uvolníme finance přednostně.

Není toho málo a my doufáme, že vám těmito kroky ulehčíme vaší životní situaci a dětem tak dopřejeme lepší dětství. Jednoduše pro dětský úsměv.

10%

sleva pro nové zákazníky 🎁

Přihlaste se, získejte slevu na první nákup a buďte informováni o našich novinkách a dalších nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich [link]zásadách ochrany osobních údajů[/link].