Darování zboží

Výtěžek z darovaného zboží putuje přímo dětem v nouzi z charitativního projektu Patron dětí. Pokud to máte od nás kousek, můžete předat věci po předchozí domluvě u nás. Pokud nám chcete darovat přes dopravce, vyplňte prosím formulář pro objednání dopravy. Za dopravné k nám neplatíte.

Výkup zboží

Máte doma oblečení, hračky, dětské potřeby, knihy a dalšíí věci, ze kterých už vaše děti vyrostly? Za vaše zboží získáte kredity, které následně uplatníte na nákup v tomto e-shopu.
Za dopravu k nám předem neplatíte.

Komisní prodej

Chcete věci po svých dětech prodat, aniž byste s ním měli jakoukoli práci?
U hodnotnějších věcí, jako jsou hry, hračky, a dětské potřeby můžete využít i komisního prodeje.

Výkup zboží za kredity

Jak to funguje?

Nejprve vyplňte formulář a napište nám, jaké zboží chcete vykoupit. Pokud se nám bude vaše zboží hodit, vy už jen zboží zabalíte a předáte dopravci nebo dopravíte na provozovnu. Za dopravné předem nic neplatíte (dopravné vám bude odečteno z výkupní ceny)Nutností je u nás mít zákaznický účet. Poté, co k nám vaše zboží dorazí, určíme cenu za vaše zboží a následně ve vašem zákaznickém účtu přičteme kredit, který uplatníte v našem obchodě. Vy už si pak v Kolotočíku vyberete, co zrovna potřebujete.

Platnost kreditu

Kredit má neomezenou platnost, takže můžete využívat, dokud ho nevyčerpáte. Lze jej samozřejmě využít na více nákupů.

Jaké zboží do výkupu přijímáme?

Co do výkupu nepřijímáme?

Nacenění vašeho zboží a výpočet hodnoty kreditu

Oblečení vykupujeme na kila. Zboží roztřídíme do třech kategorií (Top stav, Výborný stav, Dobrý stav) a dle toho vypočítáme výkupní cenu dle tabulky níže. Výjimkami jsou bundy, kombinézy a obuv, kde je výkupní cena stavena individuálně za každý kus. Stejně je tomu tak u hraček, dětských potřeb, sportovních potřeb, kočárků, autosedaček a knih. Zde výkupní hodnotu určujeme dle tržní hodnoty zboží, od které odečítáme určitá % za manipulaci a příspěvek na chod Kolotočíku. Poté, co vypočteme výkupní částku, vám napíšeme e-mail a přičteme kredit do vašeho zákaznického účtu. Hodnota kreditu je rovnocenná s Kč (tedy 1 kredit = 1 Kč). 

S částkou, kterou vám navrhneme, samozřejmě nemusíte souhlasit. Pokud by vám výkupní částka přišla nízká, můžete si vaše zboží vyzvednout, nebo ho zašleme oproti uhrazenému dopravnému zpět.

Poplatky při výkupu zboží

Zboží v dobrém stavu do výkupu nepřijímáme. Avšak pokud nám takové zboží zašlete (nejedná se o pár kousků v zásilce, to opravdu neřešíme), máme s tím zvýšené náklady - a to se zbavováním se tohoto neprodejného zboží, které následně darujeme, nebo vyhodíme.
Výše poplatku
Oblečení20 Kč/kg
Ostatní zboží10 Kč/ks

Ceník výkupu

Veškeré oblečení přijímáme na váhu. Oblečení roztřídíme dle stavů.
Top stav = zboží nové, jako nové, málo nošené, pouze s minimálními známkami nošení
Výborný stav = zboží nošené, se známkami běžného nošení
Dobrý stav = zboží s vadami (fleky, dírky), příliš obnošené, příliš oprané
Top stavVýborný stav
Dětské oblečení mix150 Kč/kg35 Kč/kg
Obuv, hračky, dětské potřeby, kočárky, autosedačky, obvykle 50% z tržní ceny zboží

Komisní prodej

Hodnotnější zboží (nad 100 Kč), především hry, hračky či dětské potřeby, je možné k nám dát do komisního prodeje. Pro vás to znamená, že se o prodej vašeho zboží postaráme a vy už jen budete čekat, až vám na účet přijdou peníze.

Manipulační poplatek činí 25 Kč za každý kus zboží. Tento poplatek se hradí i v případě, že nebude vaše zboží prodáno.

Provize za zprostředkování prodeje je 40%, tedy vám bude vyplacena částka 60% z prodejní ceny mínus manipulační poplatek.

Zboží se u nás bude prodávat po dobu 3 měsíců. Za tuto dobu můžeme vámi určenou prodejní cenu snížit až o 30%. Pokud se vaše zboží neprodá, bude vám zasláno na vaše náklady zpět na vaší adresu, nebo si zboží vyzvednete na naší provozovně.

 

10%

sleva pro nové zákazníky 🎁

Přihlaste se, získejte slevu na první nákup a buďte informováni o našich novinkách a dalších nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich [link]zásadách ochrany osobních údajů[/link].