Plenky pro Mellisku

Komentář patrona

Melliska je roztomilá, společenská holčička. Jen září, když si jí lidé okolo ní všímají. Některé děti jsou bojácné, Melliska je pravý opak. 

Tuto holčičku, její další dva sourozence a maminku znám dlouhodobě. Melliska přišla na svět jako chtěné dítě. Po pár týdnech se ale otec od matky i dcery naprosto distancoval. 

Maminka je tak na děti sama. Melliska má problémy s přijímáním běžné potravy, proto má od lékaře nařízenou nemléčnou dietu. Po rodinu samoživitelky je to velmi finančně zatěžující. Holčička rovněž trpí ekzémem, kdy je potřeba nakupovat speciální kosmetiku, která se také podepisuje na krácení rozpočtu rodiny.Maminka se snaží, jak může, ale někdy je to na hraně, a to především po finanční stránce. Maminka musí odkládat koupi některých, a to i důležitých věcí, na později.

 

Zpětná vazba od maminky

Krásný den, jménem Mellisky i projektu Patron dětí bychom vám rádi ještě jednou poděkovali za váš finanční dar na pomoc příběhu: Plenky pro Mellisku, která nesmí pít kravské mléko Jsme rádi, že jsme Mellisce s vaší podporou uměli podat pomocnou ruku a předáváme poděkování od její maminky: „Děkuji všem dárcům, kteří se podíleli na daru pro moji dcerku.

10%

SLEVA POUZE PRO VÁS 🎁

A už vám neunikne žádná sleva a speciální nabídka!

Odesláním formuláře souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů.

10%

SLEVA POUZE PRO VÁS 🎁

A už vám neunikne žádná sleva a speciální nabídka!

Odesláním formuláře souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *